Hizmetlerimiz

DÜĞÜN SALONU

Siverek'te 1200 metrekare ve 600 kişilik Kapasitesi ve Geniş Otoparkı ile Düğün Organizasyonlarında Hizmetinizdeyiz. Düğün, Nişan, Kına ve Nikahlarda Salonumuz Hizmetinizdedir.

KONSER VE CANLI MÜZİK

Konser ve Canlı Müziklerde Siverek'te Size Uygun Ortamı Sunmanın Gururu İçindeyiz. Bir çok Sanatçının Konserinin gerçekleştiştiği Salonumuz, Siverekte Konser İhtiyacı için Gerekli Ortamı Size Sunar.

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Çocuklarımızın En Önemli Günlerinden biri olan Sünnet Merasimlerinde de Gümüştaş Düğün Salonu olarak Hizmetinizdeyiz. Mekanımız Her Türlü Sünnet Merasimi İçin Uygundur.

MEVLİD VE DİNİ ORGANİZELER

Dini Günlerde, Mevlid ve Sohbet Organizelerine Ev Sahipliği Yapmak Gümüştaş Düğün Salonu İçin Bir Onurdur. Özel Dini Gün ve Gecelerde Salonumuz Hizmete Açıktır. Ayrıca Düğün ve Sünnet Mevlidlerinde Düğün Salonumuz Tercih Edilmektedir

KONFERANS VE TOPLANTI

Gümüştaş Düğün Salonu Mekan ve Kapasite olarak Konferans, Seminer ve Her Türlü Toplantılara Uygundur. Ayrıca Toplu Yemek ve Toplantılarda Size En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

OKUL GECELERİ VE EĞLENCE

Okulların Yıl Sonu Etkinlikleri, Öğretmenler Günü, Okul Geceleri İçin Gümüştaş Düğün salonu Olarak Size Personellerimizle İle En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Mutluluklara Atılan Adımlarda Hep Yanınızdayız...

0544 552 99 11 0414 552 99 11